PRAVIDLÁ KURZOV

Rezervačné podmienky:


Na základe našej aktuálnej ponuky kurzov sa telefonicky alebo osobne môžete prihlásiť na Vami zvolený kurz. Až po zaplatení celej čiastky budete zaradení do kurzu. Platbu je možné uskutočniť bankovým prevodom (č.ú. SK 9411000000002923869424, VS-deň platby, Poznámka pre prijímateľa-meno a priezvisko) alebo osobne v štúdiu. Pri platení bankovým prevodom je potrebné potvrdenie o zaplatení. Počet v kurze je limitovaný, takže ak nezrealizujete platbu do dohodnutého dátumu, termín bude ponúknutý ďalším záujemcom.

Storno podmienky a poplatky:

Pri stornovaní účasti na kurze (vrátení platby) Vám budeme účtovať :
* 10% manipulačný poplatok pri odhlásení sa z kurzu Pilates
* 50% z ceny pri odhlásení sa z kurzu Pilates 2 až 7 dní pred začiatkom kurzu
* 100% z ceny pri odhlásení sa 1 deň pred začiatkom, v deň začiatku a po začatí kurzu

Pri nahlásení náhradníka storno poplatky neúčtujeme.

Ostatné podmienky kurzov:

Ak sa pridáte do prebiehajúceho kurzu, odpočítame Vám lekcie, ktoré sa už uskutočnili.

Kurzovné sa zo žiadneho dôvodu nevracia!!!

Ak predpokladáte, že sa nezúčastníte na lekcii z akýchkoľvek dôvodov, informujte nás o tom najneskôr deň vopred, a to telefonicky alebo sms na t.č.: 0915666756. Môžete si nahradiť max.2 vymeškané lekcie z jedného kurzu, a to v priebehu trvania Vami zakúpeného kurzu! Klientky alebo klienti kurzu začiatočníkov si môžu nahradiť max. 4 hodiny. Náhradné hodiny budú prebiehať len na základe dohodnutého termínu. Na náhradné hodiny je nutné sa vopred prihlásiť. Registráciu na náhradnú hodinu nie je možné zrušiť.

Odporúčania:

Na lekcie noste priliehavý ale nie tesný športový odev, ponožky (najlepšie s protišmykovou úpravou), uterák. Pitný režim je v cene kurzu.
Ak ste v minulosti utrpeli vážnejšie zranenie, absolvovali ste operáciu alebo trpíte nejakou diagnózou, konzultujte najprv cvičenie so svojím lekárom.
V prípade akýchkoľvek ťažkostí pri alebo po cvičení nenesie štúdio a ani inštruktori žiadnu zodpovednosť.
Kurzy pilates absolvujte v stanovenom časovom rozpätí (uvedenom na permanentke), po skončení kurzu je permanentka neplatná.
Prichádzajte na lekcie včas, aby ste svojím neskorým príchodom nerušili ostatných cvičiacich a inštruktora. Päť minút po začatí lekcie nie je už povolený vstup do telocvične, máte však možnosť cvičiť na nasledujúcej lekcii - ak je voľné miesto. Informujte sa o aktuálnej obsadenosti na recepcii štúdia.

Zaplatením kurzu súhlasíte s našimi podmienkami účasti na kurzoch.

POKYNY K ÚHRADE :

  • Peniaze treba poslať prevodom na číslo účtu :   SK94 1100 0000 0029 2386 9424 , alebo osobne v hotovosti priamo v štúdiu
  • Do poznámky prosím zadajte vaše priezvisko a špecifikujte platbu. 

PODMIENKY pre INDIVUDUÁLNE HODINY:

Pri zakúpení 10 vstupov v intervaloch cvičenia dvakrát do týždňa je platnosť vychodenia daného počtu vstupov 2 mesiace odo dňa zakúpenia.

Pri zakúpení 10 vstupov v intervaloch cvičenia jeden krát do týždňa je platnosť vychodenia daného počtu vstupov 3 mesiace odo dňa zakúpenia.

Poplatok za vstupy sa zo žiadneho dôvodu nevracia!!!

Ak predpokladáte, že sa nezúčastníte na lekcii z akýchkoľvek dôvodov, informujte nás o tom najneskôr deň vopred, a to telefonicky alebo sms na t.č.: 0911666991 alebo 0904207350.

V prípade neoznámenia Vašej neprítomnosti na lekcii , Váš vstup bude považovaný za vychodený. Náhradný termín za Vašu zrušenú lekciu si môžete dohodnúť osobne v štúdiu alebo telefonicky.

Odporúčania:

Na lekcie noste priliehavý ale nie tesný športový odev, ponožky (najlepšie s protišmykovou úpravou), uterák.

Pitný režim je v cene vstupu.

Ak ste v minulosti utrpeli vážnejšie zranenie, absolvovali ste operáciu alebo trpíte nejakou diagnózou, konzultujte najprv cvičenie so svojím lekárom.

V prípade akýchkoľvek ťažkostí pri alebo po cvičení nenesie štúdio a ani inštruktori žiadnu zodpovednosť.

Zaplatením vstupov súhlasíte s našimi podmienkami.


Ak máte na nás nejaké otázky, radi Vám ich zodpovieme.
Tešíme sa na Vás
Marika a Renatka